Līdz ar izstādes atklāšanu katru dienu plkst.16:00 būs iespējams piedalīties klubiņa dalībnieču rīkotajās radošajās darbnīcās.

Uz tām aicināti visi interesenti, bet jo īpaši vecmāmiņas ar mazbērniem, lai kopīgi veidotu Lieldienu rotājumus. Radošās darbnīcas sāksies ar nodarbību “Veidosim pūpola zaru no pērlītēm”, kura notiks 13. aprīlī plkst.14.00. Katru dienu būs iespēja apgūt jaunas prasmes. Darbnīcas noslēgsies ar olu krāsošanu 17. aprīlī. Šajās darbnīcās būs iespējams gan izgatavot dekoratīvu Lieldienu olu, gan izgatavot rotājumus no filca un adījumiem, kā arī krāsot olas. Mazākajiem pasākuma dalībniekiem būs iespējams piedalīties “Lieldienu Oliņas” krāsošanā.
Vēlams līdzi paņemt mazās šķērītes, otiņu, olu (vistas, plastmasas vai penoplasta). Visi pārējie materiāli tiks sagādāti.

Bibliotēka būs sagatavojusi arī plašu rokdarbu literatūras izstādi, no kā smelties idejas.

Radošo darbnīcu programma:
13.04. plkst. 14:00 Nodarbība “Veidosim pūpola zaru no pērlītēm”, kuru vadīs Svetlana Lisna
14.04. plkst.16:00 Dekoratīvo olu izgatavošana kopā ar Leokadiju Rinkunu
15.04. plkst.16:00 Lieldienu dekorāciju tamborēšana ar Silviju Ališanikovu
16.04. plkst.16:00 Lieldienu rotājumu gatavošana no filca ar Inu Spirtu un Irēnu Locmeri
17.04. plkst.16:00 Olu krāsošana ar Līgu Krūmiņu

Bērniem Natālija Nemnjaševa būs sagatavojusi arī krāsojamās oliņas, kuras katru dienu jaunie apmeklētāji varēs krāsot Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas bērnu stūrītī.

Papildu informācija:
Dzintra Punga
Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas direktores p.i.