2014. gada 20. martā plkst.16:30 Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā (Jelgavā, Akadēmijas ielā 26) norisināsies rakstnieces Ingrīdas Karstās grāmatas “Mīlestība caur Jelgavas liesmām” prezentācija.

Ingrīda Karstā, kas ir biogrāfiskā romāna “Kaupēna līgava” autore, savā jaunākajā grāmatā raksta par pilsētu – Jelgavu, kas Otrā pasaules kara laikā bija vissmagāk cietusī pilsēta Latvijā. Gan krievu, gan vācu armijas ieņemtās teritorijas tur mainījās ne vien pa dienām, bet pa stundām.

Lai gan grāmatā “Mīlestība caur Jelgavas liesmām” aprakstītais attēlo skarbos kara un pēckara periodus, visam romānam cauri vijas stāsts par draudzību, cilvēciskām attiecībām un, protams, mīlestību.

Pasākuma programmā: uzrunu teiks apgāda “Jumava” pārstāve Zenta Valtere un grāmatas autore Ingrīda Karstā. Muzikālu baudījumu ģitārspēles noskaņās sniegs Jelgavas Bērnu un Jauniešu Mūzikas klubs.

Apgāds “Jumava” aicina ikvienu interesentu pavadīt 20. marta pēcpusdienu jaukā atmosfērā, ierodoties plkst.16:30 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas K.Barona zālē, Akadēmijas ielā 26.