Jau saņemtas pirmās atsaukmes par “Krāsaino bibliotēku”. Piemēram, Jaunlutriņu bibliotēka “Trešajam tēva dēlam” atrakstījusi:

“Paldies JUMS par šīm 12 krāsojamām lapām bērniem. Jaunlutriņu bibliotēkas lietotāji ar interesi un rūpību krāso šīs lapas. Lai arī vietējiem bērniem līdz šim nekad nav trūcis iespēju krāsot zīmējumus, tomēr šīs 12 jūsu dāvātās lapas viņi krāso ar īpašu un vēl neredzētu akurātumu un aizrautību. Gala rezultātā sanāk burvīgi un krāšņi darbiņi. Liels, liels jums paldies Jaunlutriņu bibliotēkas apmeklētāju vārdā!!!!!!”

Ceram, ka 12 tematiskās lapas sagādās krāsošanas prieku ne vienam vien bibliotēku apmeklētājam!

Piedāvājam arī citiem interesentiem iespēju izdrukāt kādu no 12 lapām (A4 formāts), izkrāsot un vienlaikus padomāt, kā publiskās bibliotēkas palīdz Latvijas cilvēkiem padarīt savu dzīvi pilnīgāku un krāsaināku.

Seko šai saitei:

Komplekts “KRĀSAINĀ BIBLIOTĒKA”: 12 zīmējumi – izvēlies, izdrukā un izkrāso!

Komplektu zīmējusi māksliniece Līga Delvera.