Konferenci organizē Latvijas Bibliotekāru biedrība sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Atbalsta: Latvijas Universitāte, KM Bibliotēku un arhīvu nodaļa, RCB, KISC, LNB Atbalsta biedrība, LATABA, Latvijas Mākslas akadēmija u.c.

Izcilais kultūras darbinieks, tulkotājs un literatūrzinātnieks Rūdolfs Egle (1889–1947) rakstījis: “Brīvība un patiesība ir bibliotēkas audzināšanas metode”. Vēstures paraugs un inovāciju nepieciešamība, bibliotēku attīstības un sadarbības iespējas apvienos vairākus simtus bibliotēku darbinieku kopējā sanāksmē, ko gribam noslēgt ar košu balli.

Gaidām visus! Piedalieties bibliotekārajai sabiedrībai tik aktuālā un arī vēsturiskā pasākumā!

Konferences programma

Reģistrēšanās konferencei

Savukārt no plkst. 17.00 – 20.00 Latvijas Mākslas akadēmijā (Rīgā, Kalpaka bulvārī 13) notiks LBB 90.gadu jubilejas balle.

Programmā:

• Apsveikumi jubilejā.
  • Konkursa “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs!” uzvarētāju apbalvošana.
  • Muzikāls priekšnesums.
  • Svētku bankets – uzkodas, kafija & vīns.
  • Dejojama mūzika no 20.gadsimta 20.gadiem līdz mūsdienām – diskžokeja Toma Grēviņa izpildījumā.
  • Iespēja apskatīt izstādi “Konkurss ZELTA ĀBELE. Atjaunotās Latvijas grāmatu māksla 20 gados”.
  • Iespēja fotografēties kopā ar Latvijas bibliotekāriem – izcilām pagājušā gadsimta personībām.

Priecāsimies, ja varēsiet apmeklēt balli kopā ar deju partneri!

***

LBB konference ir bezmaksas, bet dalības maksa ballei ir 5 Ls. Lūgums līdz 16. aprīlim maksu par balli pārskaitīt uz Latvijas Bibliotekāru biedrības kontu (18.04. būs jāuzrāda internetbankas maksājuma uzdevums):

Saņēmējs:

Latvijas Bibliotekāru biedrība