Tikšanās tiek rīkota cikla “Četras rakstnieces Rīgas Centrālajā bibliotēkā” ietvaros. Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Ieeja brīva.

Februārī un martā Rīgas Centrālā bibliotēka un vairākas filiālbibliotēkas gaida latviešu mūsdienu literatūras cienītājus uz tikšanos pasākumiem ar rakstniecēm Daci Rukšāni, Annu Skaidrīti Gailīti, Noru Ikstenu un Ievu Samausku. Precīza informācija par pasākumu norises dienu laiku bibliotēkas mājaslapā www.rcb.lv.

Anna Skaidrīte Gailīte ir Latvijā iemīļota romānu un stāstu rakstniece, vairāku konkursu un prēmiju laureāte. Daudzi ir lasījuši viņas dzimtas likteņiem veltītos darbus “…un tad ienāca postītājs”, “Viens vienīgs elpas vilciens”, “Dvēsele mūžīgi dzīvā…”, romānus “Taureņa lidojums akmenī”, “Ceļā uz mākoņmāju”, “Durvis nav aizslēgtas” un “Rožukronis”, populāras ir arī viņas grāmatas “Alīna. Likteņa celtā un likteņa gremdētā”, “Patrīcijas dienasgrāmata” un citi darbi.

Kontaktinformācija:

Solvita Brežinska