Izstādes

•  No 2. – 30. janvārim lietuviešu fotogrāfa, žurnālista, ceļotāja Vlada Ščiavinska izstāde – fotogalerija “Viena jūra”: Palanga(Lietuva) – Tūja(Latvija)

• No 1. – 28. februārim novadnieces Olgas Šišļaņikovas diegu grafikā darināto gleznu izstāde
    Izstādes atklāšana 1. februārī plkst. 10.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā (Limbažos, Rīgas ielā – 9)

• No 1. – 28. februārim literatūras izstāde “Īrija – ES prezidējošā valsts”

Pasākumi

•  23. janvārī (trešdien) plkst. 17.00 Limbažu Galvenās bibliotēkas pasākumu ciklā “Mūsu novadnieki” tikšanās ar novadnieci Anitu Ozolu, viņas radošo darbu krājuma “Ar dvēselīti” atvēršana. Pasākuma norises vieta: Limbažu Galvenā bibliotēka (Limbažos, Rīgas – 9).

• 7. februārī (mēneša pirmajā ceturtdienā):

– Jauno grāmatu diena un “Lasītāju kluba” (LK) tikšanās no plkst.10.00 (Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9)
– LGB Apmācību un profesionālā sadarbības centra piedāvājums 2013. gadā
– jaunieguvumu (daiļliteratūras un nozaru literatūras) bibliogrāfiskie apskati
– domu apmaiņa par izlasīto

• 27. februārī (trešdien) plkst. 16.00 Limbažu Galvenās bibliotēkas pasākumu ciklā “Mūsu viesis” tikšanās ar novadnieku, mecenātu, būvinženieri Jāni Lanceru, atverot grāmatu “Tautsaimnieks Jānis Lancers” (autore Lana Jūra). Grāmatas atvēršanas pasākums un tikšanās notiks Limbažu novada pašvaldības lielajā zālē, Rīgas ielā – 16.

Apmācības

Limbažu Galvenās bibliotēkas Apmācību un profesionālās sadarbības centrā (Limbažos, Zāles ielā 8)

LGB piedāvātās bezmaksas apmācības iedzīvotājiem:

• Angļu sarunvaloda elementāram līmenim (ar priekšzināšanām)
  • Krievu sarunvalodas pēcpusdienas (ar priekšzināšanām)
  • Datorapmācības (ar priekšzināšanām, bez priekšzināšanām):
    o Pamatiemaņas darbam ar datoru
    o Skype lietotāja profila izveidošana un lietošana
    o Elektroniskās pastkastītes izveidošana un lietošana
    o Informācijas meklēšana bibliotēkas veidotajās un abonētajās datubāzēs un citos interneta resursos
    o Internetbanku piedāvāto pakalpojumu pielietojums (piem., komunālie maksājumi)
    o Ceļvedis e-Latvijā! www.latvija.lv
    o E-paraksts – Kas tas ir? Kādēļ man tas ir nepieciešams? Pieteikšanās
    o Prezentāciju veidošana
  • Limbažu Galvenās bibliotēkas lasītāja konta izveidošana internetā saņemto grāmatu vai citu materiālu nodošanas termiņa pagarinājuma pieprasīšana un rezervēšana
  • Latviešu filmu pēcpusdienas
  • Radošās darbnīcas- kartiņu izšūšana, dekoratīvo piespraužu veidošana.

Pieteikties apmācībām var, zvanot pa tālruni 64070715, 28600611 vai
rakstot uz e-pastu info@limbazubiblioteka.lv

Konsultatīvā darba aktivitātes februārī

28. februārī Limbažu Galvenās bibliotēkas Apmācību un profesionālās sadarbības centrā (Limbažos, Zāles ielā – 8) Limbažu, Alojas, Salacgrīvas novadu publisko un skolu bibliotēku darbinieku seminārs.