Seminārs notiks no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Mākslas un mūzikas nodaļā (Rīgā, Brīvības iela 49/53, 2. stāvs).

Darba kārtība:

• Nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un integrācijas politikas pamatnostādnes 2012.-2018.gadam;
  • Rīgas Centrālā bibliotēka pēc reorganizācijas. Pārmaiņas darbā ar krājumu (Krājuma tematiskais kārtojums, Lasītavas un abonementa daļas apvienošana, vecuma grupu atspoguļošana elektroniskajā katalogā bērnu un jauniešu krājumam);
  • Trimdas literatūra Latvijas bibliotēkās;
  • Krājuma komplektēšanas un organizācijas politika: 2011. gads;
  • Krājuma komplektēšanas problēmjautājumi.

Semināra laikā paredzēts apspriest problēmjautājumus krājuma komplektēšanas lietās, lūgums aktuālos jautājumus iesūtīt iepriekš.

Semināra mērķauditorija – reģionu galveno bibliotēku speciālisti krājuma komplektēšanas jautājumos.

Lūdzam pieteikt dalību seminārā  līdz š.g. 18. oktobrim (e-pasts: ilze.klavina@lnb.lv, tālr. 67312807).

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzu sazināties ar mums.

Semināra programma