Semināru mērķis ir diskutēt par ārpus formālās izglītības ceļā iegūto zināšanu, prasmju un kompetenču atzīšanu valsts līmenī.

Seminārus ievadīs Val-Net projekta vadītājas V.Žundas ziņojums “Neformālās un informālās izglītības rezultātu atzīšana: kas tas ir?” Semināros piedalīties aicināti IKVD un IZM pārstāvji, kas informēs par situāciju neformālās izglītības atzīšanā Latvijā, katrā reģionā ar labās prakses piemēriem aicināti dalīties izglītības iestāžu pārstāvji. Semināru otrā daļā tiks veltīta Nacionālā sadarbības un informācijas apmaiņas tīkla izveidei, notiks sadarbības tīkla pamatideju prezentācija un diskusijas.

Semināru norises laiki un vietas:

• 9.oktobrī plkst.11.00 Daugavpilī, Daugavpils novada Kultūras centrā

Semināru organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar

Daugavpils novada Kultūras centra Mācību un informācijas centru

Pieteikšanās: terezija.ubele@dnkp.lv

• 11.oktobrī plkst.11.00 Cēsīs, Cēsu pieaugušo izglītības centrā

Semināru organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Cēsu pieaugušo izglītības centru

Pieteikšanās: cpic@apollo.lv

• 1.novembrī plkst.10.30 Jelgavā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā

Semināru organizē Latvijas Pieaugušo izglītības apvienība sadarbībā ar Zemgales reģiona kompetenču attīstības centru

Pieteikšanās: lelde.santare@jelgavasnovads.lv

• 9.novembrī plkst.10.30 Ventspilī, Ventspils augstskolā