Izstādes:

• No 1. – 31. oktobrim novadnieces Astras Tomsones fotogalerija
    “Daba, tās asaras – ūdens, lietus un rasa…”. Izstādes atklāšana un tikšanās ar autori 1. oktobrī plkst. 16.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā (Rīgas ielā – 9)

• No 1. – 31. oktobrim  “KIPRA – ES prezidējošā valsts”

• 4. oktobrī – mēneša pirmajā ceturtdienā
    Jauno grāmatu dienas (JGD) jaunieguvumu (daiļliteratūras un nozaru literatūras) izstādes

• Oktobrī informatīva materiālu izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”

Pasākumi:

• 4. oktobrī (ceturtdien):
    – Jauno grāmatu diena un “Lasītāju kluba (LK) tikšanās no plkst.10.00 (Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9)
    – LGB video sižetu konkursa “Bibliotēkā ir forši” prezentācija
    – Jaunieguvumu (daiļliteratūras un nozaru literatūras) bibliogrāfiskie apskati
    – Domu apmaiņa par izlasīto

• 17. oktobrī (trešdien) plkst. 16.00 Limbažu novada pašvaldības mazajā zālē Limbažu Galvenās bibliotēkas pasākumu ciklā “Mūsu viesis” tikšanās ar dzejnieku, tulkotāju Guntaru Godiņu.
    Pasākums notiek projekta “Latviešu oriģinālliteratūras lasījumi Limbažu GB: 100 gr latviešu oriģinālliteratūras Limbažu novadam” 4. kārtā, ar VKKF finansiālo atbalstu.