Klintaines pagasta bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru ir sagatavojusi sesto no 8 plānotajiem tiešsaistes semināriem, ko bibliotēkas var piedāvāt saviem apmeklētājiem no vidējām un mazajām lauku saimniecībām un lauku uzņēmējiem.

Aicinām publiskās bibliotēkas informēt savus lauksaimniekus par iespēju pieslēgties semināram, kura tēma būs: “Dārzeņu, augļu un kartupeļu uzglabāšana ziemas periodam”.

PROGRAMMA:

Laiks

Ilgums

Saturs

10 min.

Ievads: programmas izklāsts, tiešsaistes semināru norises principi un komunikācijas iespējas

60 min.

I daļa

Augļu, dārzeņu un kartupeļu uzglabāšanas pamatnosacījumi ziemas periodam

100 min.

II daļa

Praktiska informācija optimālai augļu un dārzeņu uzglabāšanai ziemas periodam

30 min.

III daļa

Klausītāju jautājumi un atbildes. Atbildes uz iepriekš saņemtajiem jautājumiem

Detalizētu informāciju un ieteikumus, kā rīkoties, lūdzu skatiet šajā dokumentā.

Seminārs notiks ceturtdien, 20. septembrī, no plkst. 10:00 līdz 13:30 INTERNETA vietnē www.justin.tv/llkc