2012. gada 17. maijā plkst.12.00 Rīgā, Tērbatas ielā 75, notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) rīkota preses konference, kurā tiks prezentētas Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas iespējas, kas īstenotas Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektos “Digitālās bibliotēkas izveide – 2.kārta” un “Digitālās bibliotēkas pakalpojumu attīstība”.

Preses konferencē piedalīsies LNB direktors Andris Vilks, LNB Stratēģiskās attīstības nodaļas vadītājs Uldis Zariņš, LNB Digitālās bibliotēkas projektu vadītāja Karīna Bandere un LNB Digitālās bibliotēkas projektu vadītājs Artūrs Žogla, aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Lauma Vaņkova.

Masveida LNB krājumu digitalizācija tika sākta 2009.gadā un noslēdzas šogad. 19.maijā Eiropas Muzeju naktī LNB ēkā Tērbatas ielā 75 tiks atklāti vairāki jauni Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas pakalpojumi.