Izstādi atklāja Latvijas vēstniece Ungārijā Veronika Erte. Ieradušos viesus uzrunāja Budapeštas Centrālās bibliotēkas ģenerāldirektors Pēters Fodors, Budapeštas pilsētas mēra biroja vadītājs Balāžs Senecei un māksliniece Anita Paegle.

Izstādē var aplūkot 23 Paegles ilustrētās grāmatas, kā arī vairāk nekā 20 oriģinālzīmējumus. Izstādes atklāšanā piedalījās Ungārijas kultūras institūciju pārstāvji, ārvalstu vēstnieki, diplomāti, Ungārijā dzīvojošie tautieši, Latvijas sadarbības partneri, kā arī Budapeštas Medģeši Ferenca vārdā nosauktās mākslas skolas audzēkņi. Izstādes atklāšanā Paegle klātesošos bērnus iesaistīja interaktīvā zīmēšanas nodarbībā.

Paegles personālizstāde Budapeštā būs apskatāma līdz 7. jūnijam. Izstāde tapusi Latvijas vēstniecībai Ungārijā sadarbojoties ar Budapeštas pilsētas Sabo Ervina Centrālo bibliotēku, Budapeštas pilsētas domi, Latvijas Mākslas akadēmiju un mākslinieci Paegli.