2012. gada 27. martā plkst. 11:00-13:30 v/a “Kultūras informācijas sistēmas” telpās (Rīgā, Tērbatas ielā 53-7 (5.stāvā) e-prasmju nedēļas ietvaros notiks konsultācija – praktiska nodarbība – par darbu ar bibliotēkas profilu portālā biblioteka.lv.

Ja būs nepieciešams, konsultācija notiks ilgāk.

Laipni lūdzam ikvienas bibliotēkas pārstāvjus (skolu, augstskolu, publisko un citu), kas vēlas atsvaidzināt vai iegūt zināšanas un iemaņas par satura publicēšanu bibliotēkas profilā.

Pieteikšanās līdz 26.martam, rakstot uz e-pastu 3td@3td.lv.

Ieteicams uz konsultāciju ņemt līdzi portatīvo datoru. Ja tādas iespējas nav, daļai dalībnieku dators tiks nodrošināts. Tā kā datoru skaits ir ierobežots, lūdzam informēt par datora nepieciešamību, piesakoties nodarbībai.

Svarīgi! – Dalībniekam, lai veidotu saturu savas bibliotēkas profilā, jābūt reģistrētam kā bibliotēkas lokālajam redaktoram. Pieteikties par bibliotēkas redaktoru var, izmantojot funkciju “Pieteikties par bibliotēkas redaktoru” tās bibliotēkas profilā, kuru pārstāvat. Ja vēl neesat lokālais redaktors, lūdzu piesakieties.