Eiropas E-prasmju nedēļa ir Eiropas mēroga visas sabiedrības informēšanas kampaņa, lai demonstrētu e-prasmju nozīmi darbā, karjeras attīstībā un izaugsmē digitālajā laikmetā. E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejamas e-vidē.

Salaspils novada bibliotēkā

26. martā:

• plkst. 12.00 aicinām piedalīties Valsts ieņēmumu dienesta pārstāvja konsultācijā par Fizisko personu mantiskā stāvokļa un nedeklarēto ienākumu deklarācijas aizpildīšanu.
  • plkst. 16.00 aicinām interesentus uz VSAA pārstāvja lekciju par darba stāžu līdz 1996.gadam, par pensijas prognozēm un kā caur i-banku varam pieslēgties portālam www.latvija.lv un izmantot VSAA pakalpojumus.

27. martā piedāvājam speciālistu konsultācijas i-bankas lietošanā:

• plkst. 10.00 – DNB banka,
  • plkst. 12.00 – SEB banka,
  • plkst. 14.00 – Swedbanka.

Interesentus aicinām iepriekš pieteikties Salaspils novada bibliotēkā uz vietas vai pa tālruni 67387156.

28. un 30.martā Elektroniskā kataloga un datubāzu apmācības Salaspils 1. vidusskolas 10.klasēm

Salaspils novada bibliotēkas Bērnu un jauniešu nodaļā

27. un 28. martā Datubāzes Letonika apmācības Salaspils 1.vidusskolas 5.klasēm

Dienvidu filiālbibliotēkā

No 26.- 30.martam apmeklētājiem piedāvā:

• It barometra izpilde
  • Senioru dienā – e-pakalpojumi, noderīgas adreses, portāli
  • E-iespējas visiem – prezentācija par e-pakalpojumiem, datubāzēm, drošu internetu

Saulkalnes filiālbibliotēkā

No 26. marta tematiska izstāde “Pārbaudi savas e-prasmes!”

26. martā plkst.18.00 – “E-prasmes tavai karjerai!” e-stunda jauniešiem, bibliotēkā pieejamo elektronisko resursu prezentācija.

Visu nedēļu – e-prasmju apgūšana, e-pakalpojumi, konsultācijas.