Konkurss

• Līdz 23. aprīlim turpinās videosižetu konkurss “Bibliotēkā ir forši!”
  • 27. aprīlī videosižetu konkursa “Bibliotēkā ir forši!” noslēguma pasākums. Uzvarētāju apbalvošana.

Izstādes un pasākumi

• No 2. – 30. aprīlim novadnieka, skaisto dārzu meistara Ojāra Kiršteina izstāde –  fotogalerija “Liedaga akmeņi Tūjā”

Fotogalerijas atklāšana un saruna ar autoru par liedaga akmeņiem un to enerģētiku 2. aprīlī (pirmdien) plkst.16.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9.

• No 2. – 10.aprīlim literatūras izstāde no bibliotēkas krājuma materiāliem “Nāc, nākdama, Lieldieniņa…”

• 5. aprīlī (ceturtdienā): Jauno grāmatu dienas (JGD) jaunieguvumu izstāde. Lasītāju kluba (LK) tikšanās no plkst.10.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9Lasītājiem un interesentiem piedāvājam:

– JGD daiļliteratūras un nozaru literatūras jaunieguvumus – izstādē (visu mēnesi);

– Jaunākās iepirktās daiļliteratūras un nozaru literatūras bibliogrāfiskos apskatus;

– Domu apmaiņu par izlasīto (iesaka gan bibliotekāri, gan lasītāji).

• 25. aprīlī (trešdienā) plkst.17.00 Teātra mājā (Limbažos, Parka ielā -7)

LGB pasākumu ciklā “Mūsu viesis” tikšanās ar dzejnieku, prozaiķi Andri Akmentiņu

Pasākums notiek projekta “Latviešu oriģinālliteratūras lasījumi Limbažu GB : 100 gr latviešu oriģinālliteratūras Limbažu novadam” 4. kārtā, ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu.

• Visu aprīļa mēnesi:

Dānija – Eiropas Savienības prezidējošā valsts

Informatīva materiālu izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”.

• Interneta lasītavā (Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9.):

– 3. aprīlī no plkst. 15:00-18:00 – „Gatavošanās Lieldienām” ar Lieldienu tradīciju izzināšanu un olu rotāšanu

– Marts – Aprīlis – Dzejas konkurss “Pavasaris”: dzejoļu par pavasari iesūtīšana no 19. marta līdz 10. aprīlim; dzejoļu vērtēšana no 11. aprīļa līdz 30. aprīlim

– Marts – Aprīlis – Apsveikumu konkurss “Lieldienas”: apsveikumu iesniegšana no 19. marta līdz 10. aprīlim; apsveikumu  vērtēšana no 11. aprīļa līdz 30. aprīlim.

• No 23. – 29.aprīlim – Bibliotēku nedēļa Latvijā

Metodiskā darba aktivitātes

• 18. aprīlī LBB 15. konference “Bibliotēkas aiz bibliotēkām: Iesaiste, radošums un informācija visiem” (Rīgā)

• 26. aprīlī Limbažu, Alojas un Salacgrīvas novadu publisko un skolu bibliotēku darbinieku seminārs Limbažos, LGB Apmācību un profesionālās sadarbības centra telpās (Zāles ielā 8)

• Bibliotēku nedēļa Latvijā 23. – 29. aprīlis.

Apmācības

Limbažu Galvenās bibliotēkas Apmācību un profesionālās sadarbības centrā (Limbažos, Zāles ielā 8)

LGB piedāvātās apmācības iedzīvotājiem:

1. angļu sarunvaloda elementāram līmenim (ar priekšzināšanām)
  2. krievu sarunvalodas pēcpusdienas (ar priekšzināšanām)
  3. radošās darbnīcas (kartiņu izšūšana, dekoratīvo piespraužu veidošana)
  4. datorapmācības (ar priekšzināšanām, bez priekšzināšanām)
  5. praktiskas, vienkāršas un noderīgas lietas darbā ar datoru
  6. ceļojumu plānošana internetā
  7. nepieciešamās informācijas iegūšana datu bāzēs
  8. datu bāzes – palīgs mācībās skolēniem un studentiem
  9. latviešu filmu pēcpusdienas trešdienās plkst. 15.00 (iepriekš piesakoties).

Apmācībām var pieteikties, zvanot pa tālruni 64070715 vai rakstot uz e-pastu info@limbazubiblioteka.lv