Izstādes un pasākumi

• 1. martā (ceturtdienā): Jauno grāmatu dienas (JGD) jaunieguvumu izstāde un Lasītāju kluba (LK) tikšanās no plkst.10.00. Lasītājiem un interesentiem piedāvājam:

– JGD daiļliteratūras un nozaru literatūras jaunieguvumus – izstādē (visu mēnesi);

– Jaunākās iepirktās daiļliteratūras un nozaru literatūras bibliogrāfiskos apskatus;

– Domu apmaiņu par izlasīto (iesaka gan bibliotekāri, gan lasītāji).

• No 2. – 31. martam: Limbažu Galvenajā bibliotēkā novadnieces Lindas Purmales – Lošinas skiču un zīmējumu izstāde “No skices līdz …”

Tikšanās un saruna ar autori 2. martā (piektdienā) plkst. 16.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9.

• 28. martā (trešdienā) plkst.16.00 Teātra mājā (Limbažos, Parka ielā -7) LGBpasākumu ciklā “Mūsu viesis”” tikšanās ar rakstnieci, publicisti Moniku Zīli.

Pasākums notiek projekta “Latviešu oriģinālliteratūras lasījumi Limbažu GB : 100 gr latviešu oriģinālliteratūras Limbažu novadam” 4. kārtā, ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu.

• Visu marta mēnesi:

Dānija – Eiropas Savienības prezidējošā valsts;

Informatīva materiālu izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”.

Metodiskā darba aktivitātes

• 5., 6. un 13. martā Valmieras bibliotēkā apmācības “Bibliotēkas interešu pārstāvniecība” mācību grupai: Reģionu galveno bibliotēku (RGB) vadība

• 14. martā seminārs RGB mācību centru vadītājiem un metodiķiem “Bibliotēkas interešu pārstāvniecība”: efektivitātes un ilgtspējas nodrošināšana (V/A KIS , Tērbatas 53-7, Rīgā)

• 22. martā – saruna/diskusija Alojas novada publisko un skolu bibliotēku darbiniekiem Staicelē ( Staiceles pilsētas bibliotēkā, Parka ielā – 2)