Vecumnieku novada Bārbeles bibliotēkā 17. janvārī pēc noslēguma nodarbības kursantes dalījās iespaidos ar bibliotēkas vadītāju Brigitu Krauzi. Apgūt vai pilnveidot datora lietošanas prasmes mācījās četras dāmas. Visas ir zinātkāras pensionāres.

Bauskas novada Ozolaines bibliotēkā mācības turpinājās no 12. līdz 23. janvārim, bet Dāviņu bibliotēkas vadītāja Marina Bedenkova 17. janvārī iedzīvotājiem sniedza individuālas konsultācijas. Nodarbību temati ir atkarīgi no bibliotēkas lietotāju vēlmēm, atzīst Marina. Vairāki dāvinieši iemācījās izveidot savu elektronisko pastkastīti un veikt maksājumus internetbankā. Februārī bibliotekāre kursantiem palīdzēs apgūt “Lursoft” laikrakstu elektroniskās bibliotēkas lietošanu.