Kasekamps Andress. Baltijas valstu vēsture / Andress Kasekamps; no angl. val. tulk. Jānis Zīders. – Rīga : Jumava, 2011. – 251 lpp.: kart. – Bibliogrāfija: 241. – 251.lpp. – Hronoloģija: 235. – 238.lpp. – Oriģ. nos.: A History of the Baltic States. – ISBN 9789984389974.

Vērtīgā izdevuma vērtējumu piedāvā Guntis Šmidchens, Baltijas pētījumu asociētais profesors, Vašingtonas Universitāte, ASV: “Tā ir nepieciešama lasāmviela visiem, kas interesējas par Igaunijas, Latvijas un Lietuvas vēsturi.  Kasekampa prasme apieties ar zinātnisko literatūru ir nepārspējama.”

LNB BAI Bibliotēku konsultatīvajā centrā nogādāti minētās grāmatas 1400 eksemplāri, kuri tālāk tiks sadalīti Reģionu galvenajām bibliotēkām. Izdevumu paredzēts nodot  visu Latvijas pašvaldību publisko bibliotēku rīcībā.

Novadu bibliotēkām par grāmatu saņemšanas iespējām interesēties reģiona galvenajā bibliotēkā.