Izstādes septembrī:

• 1. septembrī – Jauno grāmatu diena un jaunieguvumu izstāde.
  • No 1. – 27. septembrim vēsturiska literatūras izstāde “Bibliotēkai Limbažos – 125”. Izstādē eksponēti bibliotēkas novadpētniecības krājuma materiāli.
  • No 28. septembra – 31. oktobrim novadnieces Mairas Asares fotoizstāde “Raksti akmenī un …”. Izstādes atklāšana un tikšanās ar autori 28. septembrī plkst. 16.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā (Limbažos, Rīgas ielā – 9.).
  • Eiropas Valodu dienas atzīmējot : no 19. – 30.septembrim literatūras izstāde “Vārdnīcas valodu apguvei”.
  • Septembrī – informatīva materiālu izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”.

Pasākumi septembrī:

• 1. septembrī no plkst. 10.00 – 11.00 “Bibliotēkas jauno grāmatu dienas lasītāju kluba” pirmā tikšanās.
  • 28. septembrī plkst. 16.30 Dzejas pēcpusdiena bibliotēkā : ar dzejas lasījumu piedalās novadniece, dzejniece, tulkotāja Maira Asare.
  • Eiropas Valodu dienas atzīmējot : 29. 09. plkst. 10.15-11.00 lekcija “Eiropas Komisijas Tulkošanas ģenerāldirektorāts un valodas Eiropā”. Lektore Sandra Kaupuža, EK pārstāvniecības Latvijā ģenerāldirektorāta koordinatore valodu jautājumos. Lekcija notiek Limbažu Galvenās bibliotēkas Apmācību un profesionālās sadarbības centrā ( Limbažos, Zāles ielā 8.).

Izstādes oktobrī:

• 6. oktobrī – Jauno grāmatu diena un jaunieguvumu izstāde.
  • No 10. – 31. oktobrim izstāde “Neapzinātais kultūras mantojums kopējā dabas un kultūras telpā 2011 : Ziemeļvidzemes ainavas noklusētie stāsti”. Izstādē eksponēti Dabas aizsardzības pārvaldes un Valsts meža dienesta materiāli.
  • Līdz 31. oktobrim novadnieces Mairas Asares fotoizstāde “Raksti akmenī un …”.
  • Oktobrī – informatīva materiālu izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”.

Pasākumi oktobrī:

• 6. oktobrī no plkst. 10.00 – 11.00 “Bibliotēkas jauno grāmatu dienas lasītāju kluba” otrā tikšanās.
  • 19.oktobrī plkst. 16.00 par pirmo Starptautisko bibliotekāru nekonferenci “Cycling for Libraries” – velobraucienu (no Kopenhāgenas līdz Berlīnei) stāsta tā dalībniece, LGB Datu apstrāde nodaļas vadītāja Irina Briede. Videomateriāls no personīgā arhīva. Saruna notiek Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9.

Limbažu Galvenās bibliotēkas Apmācību un profesionālās sadarbības centrā (Zāles ielā 8)

LGB piedāvātās apmācības iedzīvotājiem:

• datu bāzes – palīgs mācībās (skolēniem un studentiem)
  • angļu sarunvaloda elementāram līmenim (ar priekšzināšanām),
  • krievu sarunvalodas pēcpusdienas (ar priekšzināšanām),
  • datorapmācības (ar priekšzināšanām, bez priekšzināšanām),
  • praktiskas, vienkāršas un noderīgas lietas darbā ar datoru,
  • ceļojumu plānošana internetā,
  • nepieciešamās informācijas iegūšana internetā,
  • latviešu filmu pēcpusdienas trešdienās plkst. 15:00 (iepriekš piesakoties).

Apmācībām var pieteikties, zvanot pa tālruni 64070715 vai rakstot uz e-pastu info@limbazubiblioteka.lv

Iesaiste akcijā “Bibliotēka dodas pie lietotāja” publisko bibliotēku attīstības projekta “Trešais tēva dēls” ietvaros.

Metodiskā darba aktivitātes:

• Dalība Latvijas Bibliotekāru biedrības, Gētes institūtu Rīgā un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētajā starptautiskajā seminārā bibliotekāriem “Kā dabūt jauniešus uz bibliotēku?” 31. augustā
  • Dalība Salaspils novada bibliotēkas svinīgajā atvēršanā jaunajā ēkā 2.septembrī
  • Limbažu, Alojas un Salacgrīvas novadu publisko un skolu bibliotēku darbinieku kārtējais seminārs 29. septembrī Limbažu Galvenās bibliotēkas Apmācību un profesionālās sadarbības centra telpās Limbažos, Zāles ielā 8
  • Novadu bibliotēku darbinieku izbraukuma seminārs uz Kuldīgas Galveno bibliotēku, Ventspils un Pārventas bibliotēkām 23. septembrī
  • Dalība Ļeņingradas apgabala universālās zinātniskās bibliotēkas rīkotajā konferencē Международные V Губернские чтения „Информационные технологии в организации диалога культур”, 24. – 28. oktobrī.