2011. gada 19. aprīlī plkst. 13.00 Kuldīgas Galvenā bibliotēka aicina Kuldīgas novada skolu 6. – 8. klašu skolēnus piedalīties aizraujošā spēlē “Kuldīgas vēstures elpa”.

Spēli organizē Kuldīgas Galvenā bibliotēka sadarbībā ar Kuldīgas novada domi.

Spēles mērķis ir atgādināt par pilsētas nozīmīgajām vietām un uzsvērt to kultūrvēsturisko nozīmi, ieraudzīt ikdienā neieraudzīto, apstāties, padomāt , iedziļināties un arī popularizēt Kuldīgas Galvenās bibliotēkas jauno datu bāzi „Kuldīga: Vēsture. Notikumi. Cilvēki” (www.mantojums.kuldiga.lv) . Tā būs arī lieliska iespēja pārliecināties par savām spējām orientēties datu bāzēs un pilnveidot savas prasmes informācijas meklēšanā, kā arī uzzināt kādus nezināmus faktus par pilsētu, kurā dzīvojam.

Spēles dalībniekiem, pēc dotajām norādēm, būs jāatrod noteikti objekti, kuri atrodas pilsētā, savukārt otrajā daļā, bibliotēkā, izmantojot datu bāzes www.mantojums.kuldiga.lv un www.letonika.lv, jāatbild uz jautājumiem par Kuldīgu.