Diskusijas loks ietvers jautājumus par lasīšanas paradumiem 21.gs., e-grāmatām Latvijas kontekstā, digitālajiem manuskriptiem, autortiesībām, Latviešu valodas korpusu, kā arī meklēs risinājumus, kā vislabāk sadarboties izdevniecībām, bibliotēkām un tehnoloģiju speciālistiem, lai Latvijas digitālo tekstu kopumi būtu sabiedrībai ērti pieejami un izmantojami visdažādākajām vajadzībām.

Diskusijā piedalīsies izdevniecības “Dienas Grāmata” direktore Dace Sparāne, IT uzņēmuma “Tilde” vadītājs Andrejs Vasiļjevs, apgāda “Jumava” vadītājs Juris Visockis un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Digitālās bibliotēkas nodaļas vadītājs Uldis Zariņš. Diskusiju vadīs laikraksta “Diena” redaktors un literāts Osvalds Zebris.

Diskusijas tiešraidei būs iespēja sekot portālā diena.lv.