Pateicoties Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Ģeogrāfijas nodaļas docenta Jura Paidera iniciatīvai un Kazahstānas vēstniecības atbalstam, no 18. marta līdz 26. aprīlim LU Bibliotēkas Zemes un vides zinātņu bibliotēkā (Alberta ielā 10, 113. telpā) būs apskatāma grāmatu izstāde par Kazahstānas dabu, vēsturi un ģeogrāfiju.

Izstādē aplūkojamas 22 grāmatas, kas uz laiku saņemtas no Kazahstānas vēstniecības un izvietotas LU Bibliotēkas Zemes un vides zinātņu bibliotēkā.

Izstāde "Kazahstānas dienas LU Bibliotēkas Zemes un vides zinātņu bibliotēkā" ir kā ieskaņa Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes organizētajai olimpiādei, kas veltīta Kazahstānas ģeogrāfijai. Olimpiādes mērķis ir paplašināt un padziļināt studentu zināšanas par Kazahstānas reģionālo ģeogrāfiju, apgūstot tās dabas, iedzīvotāju un saimniecības ģeogrāfijas kopsakarības.

Atnāciet uz izstādi un iepazīstiet Kazahstānu!

Informāciju sagatavoja:
Valija Liepkalne