Māksliniece Eda – Dite Brūvere dzimusi 1946. gada 13. augustā. No 1962. līdz 1968. gadam Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolā apguvusi pirmos soļus tēlotājmākslā. Strādājusi Latvijas Dabas Muzejā par mākslinieci – noformētāju, bet no 1993. gada – Latvijas Pastā par galveno mākslinieci.
Ar pasteļu glezniecību Eda – Dite Brūvere sāka aizrauties 2002. gadā. To veicināja piedalīšanās vairākos starptautiskajos plenēros kopā ar tādiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, kā Andreju Ģērmani, Vitu Mercu, Andri Vītolu u.c. Māksliniece aktīvi piedalās gan grupu izstādēs, gan veido savas personālizstādes.
Māksliniece iemūžinājusi uz papīra vasaras un rudens skaistākos un brīnišķīgākos skatus Jaunjelgavā, Vecpiebalgā, Aizkrauklē, Liepājā, Daugmalē un citur.
Aicinām ikvienu bez maksas apmeklēt izstādi RSU bibliotēkas telpās līdz 2009. gada 4. decembrim. Bibliotēkas Informācijas centrs atvērts darbdienās no plkst. 9.00-19.00, sestdienās 10.00-14.00, Dzirciema ielā 16, G korpuss – 2. stāvs.

Informāciju sagatavoja:
Ingrīda Holma