Saišu atlasē ir ieguldīts liels darbs, izvēlētas tikai tādas saites, kurās ir plaša informācija, kas tiek regulāri atjaunota. Apkoptās saites pieejamas bibliotēkas mājas lapas sadaļā "Saites". Tiem, kam mājās pieejams internets, tās var izmantot no saviem mājas datoriem. Bet, kam mājās interneta nav vai nav iemaņu informācijas meklēšanā internetā – laipni aicināti nākt uz bibliotēku!
Jau 2 gadus bibliotēkā ir pieejams bezmaksas internets un datorpakalpojumi. Kopumā lietotājiem pieejami 8 datori, tāpēc pārsvarā tie pieejami bez rindas. Bibliotēkas darbinieki ir zinoši un vienmēr laipni palīdzēt apmeklētājiem. Darba meklētājiem Baložu bibliotēka sniedz sekojošu palīdzību:
  • darba sludinājumu meklēšanu (avīzēs un internetā),
  • darba sludinājuma un CV ievietošanu internetā,
  • apkopotu saišu materiālu par darba meklēšanas iespējām,
  • padomus un paraugus CV rakstīšanā,
  • bezmaksas internetu un datorpakalpojumus,
  • konsultācijas datora un interneta lietošanā.
Pasaules un arī mūsu bibliotēkas pieredze rāda, ka krīzes laikā tieši bibliotēkas kļūst apmeklētākas, jo bibliotēka sniedz bezmaksas informatīvos pakalpojumus. Tomēr daudzi iedzīvotāji iespējams vēl nezin vai neiedomājas par bibliotēkas daudzpusīgajām piedāvātajām iespējām, tāpēc bibliotēkām nepieciešams vairāk popularizēt savus pakalpojumus.

Informāciju sagatavoja:
Rasma Dombrovska