Jūrmalas Centrālā bibliotēka aicina pieteikties amatam: Pieaugušo apkalpošanas nodaļas vecākais bibliotekārs.

Prasības:

• augstākā izglītība bibliotēku jomā vai augstākā vai vidējā profesionālā izglītība citā jomā un iegūta apliecība par profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi bibliotēku jomā;
  • prasme strādāt komandā, disciplinētība, komunikabilitāte, precizitāte un atbildības sajūta;
  • laba saskarsmes kultūra;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • iepriekšēja pieredze darbā bibliotēkā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Galvenie amata pienākumi:

• apkalpot lietotājus, konsultēt bibliotēkas pakalpojumu, t. sk. e-pakalpojumu, datoru un interneta lietošanā;
  • sniegt informāciju un izpildīt dažāda veida uzziņas, izmantojot krājumu, Jūrmalas valstspilsētas bibliotēku katalogu bibliotēku informācijas sistēmā (BIS) ALISE, datubāzes un citus informācijas resursus;
  • veikt datu apstrādi BIS ALISE;
  • piedalīties nodaļas krājuma komplektēšanā, uzturēt kārtībā nodaļas krājumu;
  • piedalīties pasākumu un aktivitāšu organizēšanā bibliotēkas telpās un ārpus tām.

Piedāvājam:

• darbu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu 1136 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • papildatvaļinājumu, atvaļinājuma pabalstu un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādātiem 3 mēnešiem);
  • interesantu un dinamisku darbu profesionālā kolektīvā.

Motivācijas vēstuli, dzīves un profesionālās pieredzes aprakstu (CV) līdz 2024. gada 8. novembrim sūtīt uz e-pastu jcb@jurmala.lv ar norādi: Amata vakancei “Pieaugušo apkalpošanas nodaļas vecākais bibliotekārs”.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība, kontaktinformācija: Jomas iela 1/5, Jūrmala, LV–2015, tālr.nr. 67093816, e-pasts personasdati@jurmala.lv.