Pirmās audiogrāmatas radās jau 19. gadsimta beigās un iesākumā tās kalpoja kā nišas produkts cilvēkiem ar lasīšanas grūtībām un bērniem. Šodien tās sāk konkurēt ar iespiestajām grāmatām. Pēdējo 10 gadu laikā to patēriņa rādītāji pieaug. Tas skaidrojams ar tehnoloģiju attīstību. Izdevuma autors Karls Berglunds pēta, kā audiogrāmatas un digitālās straumēšanas platformas ietekmē grāmatu kultūru. Šajā nolūkā tiek analizēti dati par lasītāju uzvedību digitālajās platformās un izvērtēta atstātā ietekme uz izdevējdarbību.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2024. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2024. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2024. gada III ceturksnis)