Ričards Rodžerss (Richard Rogers) analizē digitālo mediju pētniecības praksi, koncentrējoties uz izmantotajām metodēm un rīkiem. Papildus teorētiskajam un vēsturiskajam apskatam, autors vērtē Google meklētājprogrammas, salīdzina Wikipedia versijas dažādās valodās, apraksta YouTube un Facebook politiku cenzūras jautājumos un sniedz padomus satura (arī vizuālā) izvērtējumam TikTok, X/Twitter, Instagram un citās vietnēs. Tekstu papildina bagātīgs atsauču saraksts un priekšmetu rādītājs. Izdevuma mērķauditorija ir digitālo humanitāro zinātņu un radniecisko nozaru speciālisti un studenti.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2024. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2024. gada II ceturksnis)