Ikkatrs attēls ir informācijas nesējs, un ne velti tiek teikts, ka “viens attēls ir vairāk vērts par tūkstoš vārdiem”. Ne tikai ikdiena, arī pētniecības darbs bez tiem nav iedomājams (īpaši digitālo humanitāro zinātņu laukā). Taču apgūt prasmi attēlus izvērtēt un efektīvi izmantot, ievērojot ētikas principus, nav vienkārši. Šī izdevuma mērķis ir palīdzēt bibliotekāriem gan pašu, gan studentu vizuālizpratnes attīstīšanā, piedāvājot instrukcijas digitālo prasmju uzlabošanai un idejas radošajām darbnīcām un semināriem. Tajā aplūkoti visi vizuālizpratnes aspekti – teorētisks skaidrojums, attēlu identificēšana, interpretēšana, novērtēšana un interpretēšana, dizains un vizuālā komunikācija, ētikas un autortiesību ievērošana, kā arī praktiski uzdevumi un ieteikumi.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2024. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2024. gada II ceturksnis)