Pavasarī jau notika tiešsaistes apmācību cikls “Līdzdalības punkti – bibliotēkas”, kurā zināšanas par pilsoniskās līdzdalības iespējām un iedzīvotāju padomju veidošanu apguva bibliotekāri un citi interesenti no visas Sēlijas. Šīs mācības guva plašu atsaucību nozares speciālistu vidū, savukārt 20. septembra forums būs iespēja kolēģiem tikties klātienē.

Lekcijas par vietas attīstību un iedzīvotāju padomēm lasīs kopienu sadarbības tīkla “Sēlijas salas” projektu vadītāja Santa Šmite un biedrības “Ūdenszīmes” valdes priekšsēdētāja Ieva Jātniece. Bet pēcpusdienā praktisku darba grupu “Līdzdalības bibliotēkas Sēlijas salās” vadīs Renāte Lenša, Jēkabpils pilsētas bibliotēkas vadītāja. Jēkabpils novada Galvenās bibliotēkas direktora vietniece.

Forums tiek rīkots projekta “Pilsoniskās līdzdalības atbalsta punkti Sēlijā” ietvaros ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. To rīko biedrība “Kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas”” sadarbībā ar Latvijas Bibliotekāru biedrības Sēlijas nodaļu un Sunākstes pagasta bibliotēku.

PROGRAMMA
• 9.30-10.00 Ierašanās un reģistrācija
• 10.00 Foruma atklāšana
• 10.30 Lekcija – vietas attīstība caur viedām kopienām