Konferences programmu veidos divas daļas: prezentāciju daļa un ekskursiju daļa. Prezentāciju daļā, kas notiks Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā, Strēlnieku prospetā 30, Jūrmalā, būs iespēja uzzināt pētnieku un vēsturnieku viedokli par bibliotēku novadpētniecības darbu un gūt ieskatu aktuālajā bibliotēku un muzeju novadpētniecības darba pieredzē. Ekskursiju daļā, kas notiks paralēli vairākās vietās pilsētā, konferences dalībnieki iepazīs bagātīgo Jūrmalas kultūrvēstures mantojumu: Jūrmalas kā kūrorta pilsētas vēsturi, zvejniecības mantojumu un Aspazijas atstātās pēdas Jūrmalā, izstaigās Sloku un Ķemerus, kas savulaik bija patstāvīgas pilsētas. Tāpat konferences dalībniekiem būs iespēja apskatīt Jūrmalas Centrālo bibliotēku, kura atrodas 2018. gada septembrī atklātā jaunbūvē un ir Dubultu kultūras kvartāla sastāvdaļa kopā ar Jūrmalas Mākslas skolu un Jūrmalas Mūzikas vidusskolu, izpētīt Jūrmalas Centrālās bibliotēkas novadpētniecības resursus un izmēģināt tīklu siešanas un mezglošanas meistarklasi.

Programma

Papildu informācija: