Uz pierādījumiem balstīta prakse ir pieeja jeb veids, kā bibliotekāriem darboties ikdienā. Tas var būt gan gadu ilgs pētījums, kurā tiek apkopoti dažāda veida piemēri no bibliotēku prakses, gan vienkāršs novērtējums, kas bibliotekāram palīdz nedaudz pielāgot savu darbu. Izdevuma autores apkopojušas dažādus gadījumus no akadēmisko bibliotēku pieredzes un sakārtojušas tos tematiskajās sadaļās, atsevišķi izdalot tēmas par lietotājiem, līderību un vadību, informāciju, krājumiem un atvērtajām iniciatīvām. Viņas norāda – svarīgi ir izprast, ka šī pieeja nav projekts, kuru sāk un pabeidz, bet ilglaicīgs process, kas iedvesmo un palīdz uzlabot darba kvalitāti.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2024. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2024. gada II ceturksnis)