Vasaras vidus numurs ir apjomā “krietni apvēlies”, un jau atkal ir tā labā sajūta, ka daudz ko no iekļautā arī pašām gribas ierakstīt savā nākotnē izlasāmo grāmatu sarakstā; paldies mūsu kolēģiem – jaunu grāmatu atklājējiem!

Šoreiz saturā: ievadraksts, kurā izlasāms vasaras numura tēmu kopsavilkums; neliels atskats uz sešos darbības gados paveikto izdevuma satura jomā, kā arī pārdomas par sadarbību ar izdevuma līdzautoriem; izdevuma “Literatūras ceļvedis” nākotnes ieceres, kā arī dažas norādes uz LNB BAC veidotiem tiešsaistes resursiem, kas var noderēt ikvienam bibliotekāram. Un – daudz grāmatu apskatu!

Laika prognozes sola, ka arī augustā saule turpinās mīties ar lietus mākoņiem – izbaudīsim vasaras lasīšanas iespējas!

Lasīt vasaras dubultnumu numuru

Īpaši aicinām ar izdevuma saturu iepazīties jaunos LNB un citu bibliotēku kolēģus, kuri sākuši pie mums strādāt tikai nesen. Piedāvājam ne vien izpētīt mūsu izdevuma saturu, bet, ja tas vēl nav pagūts, izmantot iespēju arī pašiem ievingrināt roku grāmatu apskatu veidošanā!

Kontaktinformācija sadarbībai ar “Literatūras ceļvedi” turpmāk:
literaturas.celvedis@lnb.lv vai Anna.Iltnere@lnb.lv

Rakstiet droši!