Latvijas Neredzīgo bibliotēka (LNerB) cilvēkiem ar lasīšanas grūtībām radījusi bibliotēkas audiogrāmatu lejupielādes servisa sistēmu BALSS. Tas ir jauns pakalpojums, kas reģistrētam Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītājam, kuram nepieciešama informācija audio formātā, ļauj jebkurā sev ērtā laikā ātri un viegli lejupielādēt bibliotēkas krājumā esošās audiogrāmatas. Sistēma BALSS piedāvā attālināti piekļūt bibliotēkas audiogrāmatu krājumam. Krājumā ir gan daiļliteratūra, gan nozaru literatūra, gan mācību grāmatas audio formātā. Lietotāju ērtībām grāmatas iespējams atlasīt gan pēc valodas, gan vecuma grupām. Sistēmā BALSS ir vairāk nekā 2000 audiogrāmatu.

Kā lietot sistēmu BALSS? Aicinām iepazīties ar video pamācību, ka arī lasīt sagatvoto bukletu.

neredzigobiblioteka.lv

balss.neredzigobiblioteka.lv