Saruna par arhitektūras, dizaina un satura attiecībām. Dizaina ietekme uz kultūrtelpu tēlu, apmeklējumu un apmeklētājiem. Kāda nozīme ir dizainam mūsdienu cilvēka dzīvē un domāšanā? Dizains un arhitektūra iespaido saturu vai otrādi?

Sarunu vada arhitekts, Dr.h.c.arch. Jānis Dripe.

Sarunā piedalās:

• Ventspils pilsētas galvenā arhitekte Daiga Dzedone,
  • Gulbenes novada bibliotēkas direktore Sabīne Jefimova,
  • arhitekts un uzņēmējs Matijs Babris,
  • zīmolu dizaina studijas “Asketic” līdzdibinātājs un vadošais dizainers Miķelis Baštiks.

Telts “Bibliotopija” top ar Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas atbalstu projekta “Drukas un mediju sadarbības tīkls” (Nr. 5.1.1.2.i.0/3/24/A/CFLA/001) ietvaros un ir daļa no notikumu cikla “Latviešu grāmatai 500”, kas top ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu.

Rīkotāji – Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība un Latvijas Nacionāla bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociāciju, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju un Latvijas Bibliotekāru biedrību.

www.festivalslampa.lv
www.lnb.lv