Klintaines pagasta bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru ir sagatavojusi trešo no 8 tiešsaistes semināriem, ko bibliotēkas var piedāvāt saviem apmeklētājiem no vidējām un mazajām lauku saimniecībām un uzņēmējiem.

Alita Kluša, Klintaines bibliotēkas vadītāja, aicina publiskās bibliotēkas informēt savus lauksaimniekus par iespēju pieslēgties semināram, kura tēma būs “Iedzīvotāju ienākuma nodokļa deklarācija. Iespēja atgūt pārmaksāto nodokļu summu”.

Norises laiks: 2012. gada 11.maijs, plkst. 10:00-13:30 / pieslēgšanās no 9:00

Norises vieta: Interneta vietne –  www.justin.tv/llkc

Dienas kārtība:

• IIN deklarācija: Deklarācijas iesniegšanas kārtība un priekšnosacījumi
  • Praktiskā IIN deklarācijas aizpildīšanas metodika un piemērs
  • Klausītāju jautājumi un atbildes. Atbildes uz iepriekš saņemtajiem jautājumiem

Jautājumus pirms semināra aicinām sūtīt uz e-pastu: webinari@llkc.lv

Interneta vietnei, kurā tiks nodrošināta semināra tiešsaiste, var pieslēgtie, atverot saiti www.justin.tv/llkc vai iekopējot to datora interneta pārlūkprogrammas adreses laukā.