Jāņa Rozes apgādā latviešu valodā klajā nācis pasaulslavenā rakstnieka Paulu Koelju jaunākais romāns Sānsolis.Pikants un provokatīvs, tas rosina jautājumus, kā iegūt jaunu dzīves degsmi un mācīties būt brīvam. 

 

Romāna galvenajai varonei Lindai ir trīsdesmit viens gads, pārtikusi dzīve, mīlošs vīrs, divi bērni un prestižs darbs populārā Ženēvas laikrakstā, tomēr viņa nejūtas laimīga. "Ik rītu, atverot acis, lai celtos un dotos šai ideālajā pasaulē, par kādu visi sapņo un tikai daži sasniedz, zinu, ka diena nebūs nekāda laimes ieleja." Draudzenes viņai iesaka lietot antidepresantus, taču viņa vēlas just vairāk, nevis mazāk. Tikšanās ar jaunības dienu simpātiju, kurš kļuvis par ietekmīgu politiķi, viņā atmodina nebijušas jūtas un satricina ierasto pasauli, ievelkot bīstamā attiecību spēlē, kuras iznākumu ir grūti prognozēt.

Romāns Sānsolis ir jau piecpadsmitā latviski izdotā Paulu Koelju grāmata, kas iznāk Edvīna Raupa tulkojumā no portugāļu valodas.

Paulu Koelju ir dzimis 1947. gadā Riodežaneiro. Visas viņa grāmatas, īpaši Alķīmiķis, Veronika grib mirt, Vienpadsmit minūtes un Akras manuskripts ir pasaulē atzīti bestselleri. Autora darbi tulkoti 80 valodās un kopumā pārdoti vairāk nekā 165 miljoni grāmatu eksemplāri.

 

***Kultūras diena un izklaide

Tagi: Koelju, Sānsolis, Linda