Transporta un sakaru institūta bibliotēka aicina darbā BIBLIOTEKĀRU/-I

Pienākumi:

• Diferencēta lietotāju apkalpošana bibliotēkas abonementā un e-lasītavā

• Konsultāciju sniegšana par bibliotēkas un tematisko informācijas resursu izmantošanu

• Bibliogrāfisko uzziņu sniegšana, izmantojot bibliotēkas u.c. informācijas resursus

• Bibliotēkas Informācijas sistēmas Cirkulācijas moduļa administrēšana

• Krājuma kārtošana, uzturēšana saglabāšana un inventarizēšana

• Informācijas avotu apstrāde un bibliotēkas maksas pakalpojumu nodrošināšana, darbs ar kases aparātu

• Informācijas avotu kataloģizēšana bibliotēkas Informācijas sistēmas Kataloģizācijas modulī

• Atskaišu sagatavošana

Prasības:

• Augstākā izglītība bibliotēku darba jomā

• Darba pieredze bibliotēkā ne mazāk kā 1 gads

• Labas iemaņas darbā ar bibliotēkas informācijas sistēmām un elektroniskajiem resursiem

• Labas komunikācijas spējas

• Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

Piedāvājam:

• Visas sociālās garantijas

• Aizraujošu darbu

• Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu

• Dalību korporatīvajos pasākumos

• Darba vietu Lomonosova ielā 1, Rīgā

• Maiņu darba grafiku (40 stundas nedēļā), t.sk. darbu sestdienās (vismaz 2xmēnesī)

• Algu mēnesī: 700.00 līdz 750.00 EUR

Savus pieteikumus līdz 2019. gada 14. februārim lūdzam sūtīt elektroniski un e-pastu pvad@tsi.lv vai pa pastu: AS „Transporta un sakaru institūts”, Personāla daļai, Lomonosova ielā 1, Rīgā, LV-1019.

kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv