2017. gada 12. oktobrī Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar Cambridge University Press organizē datubāzes informatīvu semināru "Cambridge University Press resursi, to saturs un aktuālie piedāvājumi". Seminārs notiek Kultūras informācijas sistēmu centra Mācību klasē (Rīgā, Tērbatas ielā  53 - 7, 5. stāvā). 

 

Darba kārtība:

10.00 10.45 Cambridge University Press resursi. 2018. gada abonēšanas piedāvājums: pievienoti jauni žurnāli.   


10.45 11.00 Kafijas pārtraukums. 


11.00 11.45 Cambridge University Press jaunā platforma Cambridge Core. Populārākās e-grāmatas. EBA mārketinga modelis e-grāmatu iegādei. 


11.45 12.00 Jautājumi, atbildes.


Cambridge Journals Online piedāvā piekļuvi 384 daudznozaru vadošiem žurnāliem.  2017. gadā  ir pievienoti 20 jauni žurnāli. Cambridge Journals Online aptver plašu tematisko  loku humanitārajās, sociālajās zinātnēs un dabaszinātnēs. Galvenās jomas ir: ekonomika, antropoloģija, vide un tās saglabāšana, lauksaimniecība, matemātika, fizika, ķīmija, medicīna, neirozinātnes un biomedicīna, vēsture, valodas un valodniecība, reliģija, politikas zinātne, starptautiskās attiecības, māksla, mūzika un citas, kā arī starpnozares. Gandrīz 60% nosaukumu ir Thomson Reuters indeksēti. 

 

Cambridge Core ir jaunā Cambridge University Press akadēmiskā satura platforma, kas nodrošina piekļuvi vairāk nekā 30000 e-grāmatām un 360 žurnāliem. Platforma ir izstrādāta, lai palīdzētu pētniekiem ātri un ērti apgūt piedāvāto akadēmisko saturu.

 

EBA (Evidence Based Acquisition). Iestādēm uz noteiktu laiku tiek piedāvāta plaša tiešsaistes e-grāmatu kolekcija, lai tās testētu piedāvāto saturu un pēc tam izraudzītos sev nepieciešamos izdevumus iegādei un pastāvīgai izmantošanai. 


Semināra darba valoda angļu. 

Semināra vadītājs: Leszek Czerwinski, Cambridge University Press.

 

Mērķauditorija - datubāzes esošie un potenciālie abonenti, bibliotekāri, interesenti. 

 

 

Kontaktinformācija: 

Agrita Sagalajeva 

Tālr.: 67844896

E-pasts: agrita.sagalajeva@kis.gov.lv