Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācija (LATABA) aicina interesentus apmeklēt bibliotēkas darbinieku profesionālās tālākizglītības semināru. Nozīmīgs semināra informācijas punkts būs M3 Lietuvas pārstāvja UAB ATEA uzstāšanās.

Ražotājs ir ieviesis būtiskus jauninājumus iekārtu ražošanā (selfčeki, vārti), kas ietekmēs bibliotēkās esošo iekārtu darbu. Uz šo pasākuma daļu tiek laipni aicināti arī to publisko un pašvaldības bibliotēku pārstāvji, kuri izmanto vai plāno izmantot RFID tehnoloģijas.

 

Seminārs notiks 17. maijā Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēkā (RSU) Dzirciema ielā 16. no  plkst. 12.00. Pēc M3 pārstāvja uzstāšanās visiem interesentiem būs iespēja noklausīties semināra noslēdzošo daļu, kuras laikā RSU bibliotēkas darbinieki dalīsies praktiskā pieredzē jauno tehnoloģisko risinājumu ieviešanā un lietotāju apkalpošanā. Pasākuma noslēgumā ir paredzēta apskates ekskursija uz bibliotēkas jauno Brīvpieejas abonementu, kur  varēs klātienē iepazīties ar RFID tehnoloģiju izmantošanu lietotāju apkalpošanas procesā.

 

Semināra apmeklējumam jāpiesakās līdz piektdienai, 12. maijam, rakstot uz e-pastu ilona.kauce@rsu.lv.

 

Semināra programma.

Ziņu sagatavoja:

Ilona Kauce, Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas valdes priekšsēdētāja