Starptautiskās organizācijas "Society for Imaging Science and Technology" rīkotā konference "Archiving 2017" norisināsies no šī gada 15.-18. maijam Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Rīgā. Tajā pulcēsies kolēģi no vadošajām kultūras mantojuma institūcijām pasaulē, lai apspriestu ar digitālo arhivēšanu saistītus jautājumus.

Konferencē ietvertas tēmas sākot no darba plūsmas organizēšanas un metadatiem, beidzot ar multispektrālu attēlveidošanu un 3D dokumentēšanu. Pirmajā konferences dienā būs iespēja apmeklēt divpadsmit īsos kursus, kurus pasniegs starptautiski eksperti. Skatīt provizorisko pasākuma programmu.

 

Izprotot Baltijas kultūras mantojuma iestāžu dažādās finanšu iespējas, konferences organizētāji piedāvā īpašu atlaidi apmeklētājiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

 

Reģistrējieties konferencei "Arhiving 2017" un saņemiet atlaidi – lai to paveiktu, reģistrējoties tiešsaistē jāievada atbilstošs atlaides kods. Atlaide attiecas uz pilnu summu (reģistrācija un/vai kursi). Ja reģistrējaties, izmantojot PDF/faksu, aprēķiniet atlaidi noslēgumā un atzīmējiet atlaides kodu. Jo ātrāk reģistrēsieties, jo lielāks ietaupījums!

 

Atlaižu kodi reģistrācijai*:

 

Arch70 (70% ietaupījums, reģistrējoties līdz 20. martam)

Arch55 (55% ietaupījums no 21. marta līdz 3. aprīlim)

Arch40 (40% ietaupījums  no 4.-18. aprīlim)

Arch25 (25% ietaupījums no 19. aprīļa līdz 1. maijam)

 

*Reģistrācijai jābūt iesniegtai līdz pusnaktij pēc Austrumeiropas laika. Maksājumam jābūt veiktam pirms konferences sākuma. Reģistrējoties tiešsaistē, būs nepieciešama tūlītēja apmaksa ar kredītkarti.

 

Jautājumiem: registration@imaging.org

Ziņu sagatavoja:

Ieva Kokoreviča, LNB Bibliotēku attīstības centrs

Tagi: Arhīvi