Grāmatu maiņas punkts Āgenskalna tirgū
19.08.2019 Ziņa  

25. augustā plkst.10.00 -15.00 Āgenskalna tirgū pasākuma “Gatavs skolai” laikā darbosies Rīgas Centrālās bibliotēkas grāmatu maiņas punkts.

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz konferenci “Bibliotēkas no paaudzes paaudzē”
19.08.2019 Ziņa  

Jelgavas pilsētas bibliotēka sadarbībā ar Liepājas Centrālo zinātnisko bibliotēku un Šauļu pilsētas pašvaldības publisko bibliotēku (Lietuvā) aicina uz konferenci “Bibliotēkas no paaudzes paaudzē” (“Libraries from generation to generation”) 29. augustā, plkst. 10.00 Jelgavā, Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē!

Noslēgsies Latvijas valsts simtgades pasākumu cikls "Klusie vēstures veidotāji"
19.08.2019 Ziņa  

Latvijas Neredzīgo bibliotēka (LNerB) 3. septembrī plkst. 13.00 Latvijas valsts simtgades informācijas centrā (Latvijas Nacionālās bibliotēkas Draugu telpā) aicina uz valsts simtgadei veltītā pasākumu cikla "Klusie vēstures veidotāji" noslēgumu.

Aizvadīta Vasaras ģimenes diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā
15.08.2019 Ziņa  Jelgavas pilsētas bibliotēka

Vakar, pie mums, Jelgavas pilsētas bibliotēkas pagalmā, bija īsts burziņš, ko pilsētnieki nevarēja nepamanīt arī no malas – klaigu, čalu, smieklu un sacensību gara piepildīta – tā pagāja mūsu Vasaras ģimenes diena.

Klausāmgrāmatas sadarbībā ar Jelgavas neredzīgo bibliotēku
15.08.2019 Ziņa  Jelgavas pilsētas bibliotēka

Gribētu palasīt kādu grāmatu, bet veselības problēmu dēļ to nevari? Varbūt tas nav par tevi, bet tavu mammu, tēti vai omīti... Nāc droši uz Jelgavas pilsētas bibliotēku un izvēlies kādu no piedāvātajām klausāmgrāmatām!

Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā lasāmbrilles
15.08.2019 Ziņa  Jelgavas pilsētas bibliotēka

Atnāci uz bibliotēku, bet aizmirsi brilles? Nu tā vairs nav problēma! Sadarbībā ar SIA „OC Vision” un SIA „Vision Express Baltija” Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā bezmaksas lasāmbrilles saviem lasītājiem lasīšanai uz vietas mūsu lasītavā.

Platforma "Latvian Literature" netradicionālā veidā cenšas pievērst Kultūras ministrijas uzmanību
13.08.2019 Ziņa  

Platforma “Latvian Literature” akcijas “Nedzēs ārā!” ietvaros pieturvietā netālu no Kultūras ministrijas, Krišjāņa Valdemāra ielā 11A, ir izvietojusi vides reklāmu, kurā lūdz Ministru kabinetu turpināt piešķirt atbalstu Latvijas literatūras izdošanai ārvalstīs.

Mūzikas bibliotēkas akcija "Iedod uzspēlēt!"
13.08.2019 Ziņa  

Durvis vērusi Ventspils Mūzikas bibliotēka, pirmā šāda veida publiskā bibliotēka Latvijā, kas līdzās tradicionālajiem pakalpojumiem vēlas piedāvāt jaunu – spēlēt kādu mūzikas instrumentu, apgūt pirmās spēles iemaņas un aizņemties to spēlēšanai mājās. Lai šādu ieceri realizētu izsludinām instrumentu dāvināšanas akciju "Iedod uzspēlēt!"

Ar plašu norišu programmu svinēs Latvijas Nacionālās bibliotēkas simtgadi
12.08.2019 Ziņa  Latvijas Nacionālā bibliotēka

Šī gada 31. augustā no plkst. 10.00 līdz 20.30 ar daudzveidīgu pasākumu programmu notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) simtgades svinības.

Pasaku piļu un Alpu kalnu zemes – Bavārijas – bibliotēkas
12.08.2019 Ziņa  Nozares informācija

Laikā no 2019. gada 1. līdz 10. jūlijam notika Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) sadarbībā ar tūrisma firmu “Balt-GO” organizētais profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas brauciens uz Bavārijas bibliotēkām Vācijā.
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv