Bibliotekāra vakance Zemgales reģiona Kompetenču centra Metodiskajā bibliotēkā
17.01.2017 Ziņa  Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs

Zemgales reģiona Kompetenču centra Metodiskajā bibliotēkā no 01.02.2017 vajadzīgs bibliotekārs uz pastāvīgu laiku

Daugavpiliešu lasītākās grāmatas 2016. gadā
16.01.2017 Ziņa  Latgales Centrālā bibliotēka

Kā ierasts gada sākumā Latgales Centrālā bibliotēka atskatās uz aizvadītā gada grāmatu izsniegumu tendencēm, lai noteiktu pagājušā gada lasītāju iecienītākās grāmatas pieaugušo, kā arī bērnu un jauniešu kategorijās.

Latgales Centrālā bibliotēka un filiāles aicina pieteikties bezmaksas bibliotekārajām stundām
16.01.2017 Ziņa  Latgales Centrālā bibliotēka

Ik gadu Latgales Centrālā bibliotēka un filiāles piedāvā saviem lietotājiem bezmaksas bibliotekārās stundas. Nodarbības notiek dažādās vecuma grupās un pēc iepriekšējās pieteikšanās.

"Kuru dziesmu izdziedāju, to satinu kamolā" – aizvadīts pasākums Salaspils novada bibliotēkā
16.01.2017 Ziņa  

Salaspils novada bibliotēka 11. janvāra pēcpusdienā bija aicinājusi savus draugus, atbalstītājus un sadarbības partnerus, lai vakarētu latviešu tautas folkloras noskaņās un kopābūšanā, smeļoties pozitīvas sajūtas, gūtu gaišu iedvesmu ikdienai.

Turpinās pretendentu pieteikšana apbalvojumam “Laiks Ziedonim”
16.01.2017 Ziņa  

6. janvārī, Zvaigznes dienā, Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” jau ceturto gadu izsludinājis pieteikšanos apbalvojumam “Laiks Ziedonim”. Apbalvojums tiks nemainīgi pasniegts 5 nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un par dzīvi literatūrā. Pieteikšanās līdz 24. februārim apbalvojuma mājas lapā www.laiksziedonim.lv

Prasmīgi bibliotekāri – gudri apmeklētāji
13.01.2017 Ziņa  

2016.gadā Gulbenes novada bibliotēka izstrādāja projektu „Prasmīgi bibliotekāri – gudri apmeklētāji”. Tas guva Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Tikšanās bibliotekāru stāvā – dažādie mediji: graudi, draudi un pelavas
12.01.2017 Ziņa  Latvijas Nacionālā bibliotēka

Otrdien, 24. janvārī, plkst. 11.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēku un informācijas zinātņu lasītavā notiks kārtējais cikla “Tikšanās bibliotekāru stāvā: jaunieguvumi un pieredze” pasākums. Tēma – mediju saturs un tā izvērtēšana.

Literatūras izstādes par ievērojamiem Daugavpils novadniekiem
12.01.2017 Ziņa  Latgales Centrālā bibliotēka

Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) uzsāk informatīvu izstāžu ciklu “Novadnieki – mēneša jubilāri”. Sākot ar janvāri, katru mēnesi LCB lasītavā būs iespēja iepazīties ar ievērojamu daugavpiliešu biogrāfijām un viņu ieguldījumu pilsētas sabiedriskajā, zinātniskajā un kultūras dzīvē.

Jelgavas pilsētas bibliotēkā būs skatāma izstāde "Kārlim Baumanim 100"
12.01.2017 Ziņa  

No 16.janvāra līdz 28.februārim Jelgavas pilsētas bibliotēkas izstāžu galerijā būs iespējams aplūkot izstādi “Kārlim Baumanim 100”.
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv