2019. gada 22. martā plkst. 17.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) notiks Ginta Barkovska grāmatas “Harizmātiskais mistiķis. Kā paveikt neiespējamo?” atvēršanas pasākums. 

 
Savā jaunajā grāmatā piedzīvojumu filozofs, okeāna airētājs un smieklu jogas treneris Gints Barkovskis dalās ar piedzīvojumu meklētāju neparastām pieredzēm un meklē atbildes uz jautājumiem, kā notiks pirmais publiskais kontakts ar citām civilizācijām un kāpēc pagātne nepārtraukti mainās? Kas ir realitāte un paralēlās pasaules? Kā neiespējamo padarīt iespējamu? 

 

 “Grāmatas pamatā ir stāsti, kas uzausa atmiņā, kad divatā ar Kārli Bardeli 142 dienas un naktis, šķirti no pārējās pasaules, airu laivā īrāmies pāri Atlantijas okeānam un izklaidējāmies, atceroties savas mistiskās pieredzes. Kā izrādījās, stāstāmā pietiek veselam krājumam, un tie turpina grāmatās “Saule Pasaule” un “Okeāna Saviļņotie” iesāktās tēmas. Šī būs interesanta lasāmviela topošajiem piedzīvojumu meklētājiem un visiem pašiem sava ceļa gājējiem. Harizmātiskā mistiķa 33 stāsti ir opuss Priekam, Saulei un Brīvībai”, saka tās autors Gints Barkovskis.

 

 Jaunā grāmata pieejama Jānā Rozes grāmatnīcās no 14. marta. “Harizmātiskā mistiķa” prezentācijā varēs dzirdēt okeāna airētāja Ginta Barkovska stāstu par metodēm un atziņām, kas palīdzēja viņam un Kārlim Bardelim iemantot Poseidona labvēlību un airu laivā šķērsot Atlantijas okeānu. 

 

Aicinām uz grāmatas atvēršanas pasākumu 22.martā plkst. 17.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā.


Kontaktinformācija bibliotēkā: tālr. 67181018