RCB Juglas filiālbibliotēkas (Brīvības gatve 430a) neformālais klubiņš "Juglas aicinājums" š.g.22. februārī plkst. 16.00 aicina uz tikšanos ar  rakstnieci Silviju Holcmani. Iecerēta saruna par dzīvi, autores jaunāko grāmatu „Mīlestības elpa”, attiecībām ar vīru Andreju Holcmani. Silvija Holcmane ir atvērta jautājumiem par dažādām tēmām. Beigusi teoloģijas fakultāti, lasa lekcijas filozofijā un ētikā, Silvijai Holcmanei ir izglītība astroloģijā un padziļināta interese par ezotēriku.

 
Silvija Holcmane ir vairāku grāmatu autore: „Nepaiet garām savam liktenim” (1999), „Vīrietis sievietes pasaulē” (2004), „Samezglotās dzīves” (2008), „Nepaiet garām savam liktenim” (2012), „Kad noslēpumi mostas” (2016).Grāmata „Mīlestības elpa” (2018) ir veltīta viņas vīram, pazīstamajam arhitektam Andrejam Holcmanim, kopā ar kuru aizvadīti viņa mūža pēdējie divdesmit seši gadi. Grāmatā lasāmas gan autentiskas vēstules, gan dienasgrāmatu fragmenti, kas ataino divu personību ceļu vienam pie otra.Andrejs Holcmanis (1920 – 2009) bija latviešu arhitekts un sabiedrisks darbinieks, arhitektūras zinātņu doktors un Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieks. Viņa lielākais panākums ir Rīgas Sv. Pētera baznīcas torņa atjaunošana. 2005. gadā par savu ieguldījumu Rīgas vēstures izpētē un saglabāšanā Andrejs Holcmanis  apbalvots ar Rīgas balvu. 

 
Lielākā Andreja Holcmaņa aizraušanās bija ērģeļu spēle. Arhitekts regulāri spēlējis ērģeles Brīvdabas muzeja Usmas baznīcā. Koncertējis arī Jēzus baznīcā, Jēkaba baznīcā, Vecajā Ģertrūdes baznīcā, kā arī citur Latvijā.


Uz tikšanos aicināti visi interesenti.


Tālrunis uzziņām 67026281, 67026605

 


Informāciju sagatavoja:
Sandra Kokina

Rīgas Centrālās bibliotēkas

Juglas filiālbibliotēkas vadītāja

Tālr.: 67026605