Individuālās drukas uzņēmums "Drukātava" Latvijas simtgadē sagatavojis unikālu izdevumu - Aleksandra Grīna romānu "Dvēseļu putenis", kas veidots kā mākslas darbs ar īpašām ilustrācijām, dabīgās ādas vākiem, pati grāmata ir ievietota īpašā koka kastē. 810 lappušu biezās grāmatas tirāža ir vien 50 eksemplāri.

"Laiks, kad norisinās romānā aprakstītie notikumi, ir īpaši svarīgs Latvijai - Aleksandrs Grīns no savas pieredzes skatu punkta apraksta strēlnieku gaitas Pirmā Pasaules kara laikā, kad lielvaras mala Latvijas likteni, laikā, kad pirmo reizi radās iespēja neatkarīgas Latvijas valsts pastāvēšanai. Uzskatām, ka šī unikālā romāna pārdzimšana vizuāli krāšņā veidolā ir viena no labākajām dāvanām Latvijas dzimšanas dienā, tāpēc izvēlējāmies šādā veidā atgādināt par Latvijas vēstures līkločiem", par ideju veidot unikālo grāmatu stāsta SIA "Drukātava" valdes loceklis Valdis Jirgens.

 
Unikālā izdevuma iesējuma dizaina autore ir Valda Ozola, ilustrāciju autors - Jānis Bērzs, bet maketu veidoja Inga Ieviņa.


Grāmatas fotogrāfijas lielā izšķirtspējā pieejamas http://failiem.lv/u/bz296xg9 un http://failiem.lv/u/fxcsuj5p.

 


Papildu informācija:
Valdis Jirgens
SIA “Drukātava” valdes loceklis
Tālr.: 29611511
E-pasts: valdis@drukatava.lv
www.drukatava.lv