2018. gada 17. oktobrī plkst. 10.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā (Brīvības ielā 49/53, 7. stāvā) notiks rakstnieces un ilustratores Lilijas Berzinskas jaunās grāmatas "Skelets skapī" atvēršanas svētki un tikšanās ar autori.

 

 Pirms diviem gadiem iznākušajai grāmatai “Lamzaks meklē Lamzaku”, kas bija nominēta Latvijas Literatūras gada balvai, ir tapis turpinājums. “Skelets skapī” grāmata  attīsta "Lamzaks meklē Lamzaku" tēmas un pasauli, kā arī iepazīstina lasītājus ar jauniem varoņiem un notikumiem. Stāstu krājumā varēs uzzināt, kā kļūt par pirātu, kā tieši uzglabājams skelets skapī, ko darīt, ja pienācis pasaules gals, kādas krāsas ir pašas modernākās, kā sagūstīt vilku, kā arī uzzināt vēl daudz interesanta, nopietna un smieklīga.

 

 “No Lilijas Berzinskas pasakām aumaļām pludo sirsnība un mīļums. Viņas varoņi nemēģina atrast laimi, savelkot mugurā piecus mēteļus. Viņiem vienmēr ceļā ir kāda palīdzīga roka vai draudzīgs plecs, un tā, pēc Sipriki domām, ir vislabākā sabiedrība miglas vērošanai. Vai pasaules gala sagaidīšanai. Vai vēlmei palikt mūžīgajā tagadnē,” saka grāmatas redaktore Gundega Blumberga.

 

 Grāmata iznākusi izdevniecībā “Dienas Grāmata”; mākslinieces ir Lilija Berzinska un Katrīna Vasiļevska.

 

 Izstādes atklāšana ir RCB rīkots publisks pasākums. Tā laikā uzņemtie foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti bibliotēkas publicitātes pasākumos.

 

 

Informāciju sagatavoja: 

Evita Hofmane

Rīgas Centrālās bibliotēkas

Bērnu lietratūras nodaļas galvenā bibliotekāre

Tālr.: 67037130