Rīgas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Rīgas Austrumu izpilddirekciju aicina uz Barbaras un Barija Karltonu grāmatas "Impressions of Rīga. Latvia Through the Lens of a San Diegan" (Rīgas impresijas. Latvija Sandjego objektīvā) atvēršanas svētkiem. Grāmatas atvēršana notiks 5. jūlijā, plkst.16.30 Rīgas Centrālās bibliotēkas 2.stāvā (Brīvības ielā 49/53). Pasākumā piedalīsies grāmatas autori un Rīgas Austrumu izpilddirekcijas pārstāvji. Pasākuma ietvaros notiks grāmatas dāvinājuma pasniegšana Rīgas Centrālajai bibliotēkai.

 

 2017.g. maijā, saskaņā ar Rīgas Austrumu izpilddirekcijas un Amerikas Savienoto Valstu Sandjego pilsētas Switzer Highland apkaimes noslēgto Nodomu protokolu Rīgā viesojās grāmatas autori Barijs un Barbara Karltoni. Viesi iepazinās ar Rīgas ievērojamākajām vietām un jaunumiem, apmeklēja operu un baletu, nozīmīgākos muzejus un Rīgas apkaimes, kā arī bija Rundāles un Bauskas pilīs, Ķemeru tīrelī un Jūrmalā, un izmēģināja maizes cepšanu „Lāču” ceptuvē. 

 

 Šogad izdevniecība „Global Neighborhood Partners” ir laidusi klajā viņu grāmatu (180 lpp., 169 fotogrāfijas), kurā Barija Karltona attēlus pavada Barbaras Karltones esejas. Tās ietver ziņas par Latvijas vēsturi, rīdzinieku ikdienas dzīvi un plaukstošo Latvijas dabu amerikāņu draugu vērojumā. 

 

 Kontaktinformācija bibliotēkā: 67037125