Uz notikumu sarakstu

Sirsnīga pēcpusdiena kopā ar Lūciju Ķuzāni "Ak, pasaulīt!"

VietaJēkabpils
Sākuma datums2017. gada 9. novembris
Sākuma laiks16:00

2017. gada 9. novembrī plkst. 16.00 Jēkabpils Tautas nama lielajā zālē () notiks sirsnīga pēcpusdiena kopā ar rakstnieci Lūciju Ķuzāni.

 

Šogad, Lūcijas Ķuzānes jubilejas gadā, iznākusi rakstnieces kārtējā grāmata "Saule mūžam mana", kas ir būtiski papildināts 1986. gada izdevums par Jāni Jaunsudrabiņu. Dažādos Latvijas novados atrasto un grāmatās aprakstīto ļaužu ceļi dažbrīd krustojas, dažbrīd met varas un laikmetu ietekmētus lokus plašajā pasaulē, bet vienmēr stāsta par mīlestību pret dzimto zemi. Pasākumā ielūkosimies Lūcijas Ķuzānes dzīves gājumā, aplūkosim viņas daiļradi, kur vislielākā vieta atvēlēta Augšzemei un Sēlijai, tās cilvēkiem un kopā atcerēsimies paveikto.

 

“Ak, pasaulīt!” Sirsnīga pēcpusdiena kopā ar Lūciju Ķuzāni. Svinam 90!

Jēkabpils pilsētas bibliotēka
2017. gada 1. novembris
2017. gada 9. novembrī plkst.16.00 Jēkabpils Tautas nama lielajā zālē aicinām uz sirsnīgu pēcpusdienu kopā ar rakstnieci Lūciju Ķuzāni.

Šogad, Lūcijas Ķuzānes jubilejas gadā, iznākusi rakstnieces kārtējā grāmata "Saule mūžam mana", kas ir būtiski papildināts 1986. gada izdevums par Jāni Jaunsudrabiņu. Dažādos Latvijas novados atrasto un grāmatās aprakstīto ļaužu ceļi dažbrīd krustojas, dažbrīd met varas un laikmetu ietekmētus lokus plašajā pasaulē, bet vienmēr stāsta par mīlestību pret dzimto zemi. Pasākumā ielūkosimies Lūcijas Ķuzānes dzīves gājumā, aplūkosim viņas daiļradi, kur vislielākā vieta atvēlēta Augšzemei un Sēlijai, tās cilvēkiem un kopā atcerēsimies paveikto.

 

L. Ķuzānes personīgā arhīva foto

Komentāri

Notikums tiks dzēsts neatgriezeniski!

0
0
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv