15. oktobrī visā pasaulē atzīmē Baltā Spieķa dienu, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta neredzīgajiem cilvēkiem. Latvijas Radio 2 un Fonds Nāc līdzās! pievērsīs uzmanību šim notikumam, prezentējot Imanta Ziedoņa pasaku audiodisku "Blēņas un pasakas".

Aicinām mediju pārstāvjus būt klāt jaukajā notikumā 13.oktobrī plkst.14:00 Latvijas Radio 7.studijā!

 

Nebēdnīgās dzejnieka pasakas diskā ierunājušas gan Latvijas Radio 2 ētera balsis, gan fonda Nāc līdzās! dalībnieki, tostarp arī LR2 direktors Armins Ronis un Fonda Nāc līdzās! vadītāja Sarma Freiberga. Katra pasaka ir kopdarbs, jo, sadalot lomas, to kopā ierunājuši radio darbinieki un fonda jaunieši. Audiodiskā ierakstītas deviņas pasakas.

 

Diska muzikālo noformējumu veidojuši Nāc līdzās! jaunie talanti. Savu instrumentu spēli diskā iemūžinājušas neredzīgā - saksofoniste Līva Paleja un vājredzīgā flautiste Maija Fogele un diska prezentācijā būs iespēja dzirdēt abu talantīgo meiteņu muzikālos sniegumus.

 

Pasaku ieraksti nav paredzēti pārdošanai, tie tiks dāvināti Latvijas neredzīgo bibliotēkām, Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, Strazdumuižas internātvidusskolai neredzīgiem un vājredzīgiem bērniem, Bērnu klīniskās slimnīcas bibliotēkai “Saulaino dienu stūrītis" un citiem. Vēlamies ar savu ziedojumu iepriecināt neredzīgo ļaužu un bērnu sirdis.

 

Diska vizuālo noformējumu veidojusi jaunā talantīgā māksliniece Vivianna Maria Stanislavska.

 

Papildu informācija:

Ilze Zvaigzne

Latvijas Radio preses sekretāre

Tālr.: 67206691; 26322811

E-pasts: Ilze.Zvaigzne@radio.org.lv

 

Sarma Freiberga

Fonda Nāc līdzās! vadītāja

Tālr.: 29238333

E-pasts: sarma.freiberga@gmail.com

 

Doma laukums 8,Rīga, LV-1505

Tālr.: 67206691, 67206750

www.latvijasradio.lv

twitter.com/LatvijasRadio

facebook.com/LatvijasRadio

Tagi: Imants Ziedonis, Baltā spieķa diena, Audiodiski