Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas "Kultūra" ietvaros ir izsludināts trešais šī gada pieteikšanās termiņš finansiālam atbalstam radošiem braucieniem.

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma "Kultūra" atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un īstermiņa un ilgtermiņa sadarbības tīklu izveidi. Tās mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei. Šo programmu kopīgi finansē Ziemeļvalstis un Baltijas valstis, un to administrē Ziemeļvalstu Kultūras punkts Somijā.


No 2017.gada 21.jūlija mobilitātes programmā "Kultūra" ir atvērta pieteikšanās finansiālam atbalstam radošiem braucieniem. Pieteikumus var iesniegt profesionāli mākslinieki un citu radošo profesiju pārstāvji visās mākslas un kultūras jomās, lai dotos radošā braucienā uz kādu no Baltijas valstīm vai Ziemeļvalstīm (brauciena ilgums 1-10 dienas). Finansiālais atbalsts paredzēts ceļa un uzturēšanās izmaksu segšanai. Braucieniem var pieteikties arī nelielas grupas (līdz 6 personām), ja visi grupas dalībnieki dodas uz vienu un to pašu vietu, vienā un tajā pašā laikā.


Pieteikšanās termiņš līdz 2017. gada 22. augustam.


Plašāka informācija pieejama Ziemeļvalstu Kultūras punkta mājaslapā: www.nordiskkulturkontakt.org

 

 
Ginta Tropa

Kultūras padomniece

Mob. +371 26362558

E-pasts: ginta@norden.lv

Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā

Marijas 13/3, Riga, LV 1666, LATVIA

www.norden.lv

Tagi: Kultūra, Finansējuma piesaiste, Mobilitātes programmas