• No 27. līdz 31. martam Kuldīgas Bērnu literatūras centrā noritēs akcija – konkurss “DigiKuldīga”, kurā apmeklētājiem būs iespēja virtuāli iepazīt Kuldīgu un atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī iepazīt bibliotēkas veidotās un abonētās datu bāzes. Centīgākos gaida arī balvas!
  • Savukārt skolēniem 28. un 30. martā būs iespēja iepazīties ar bibliotēkas elektroniskajiem pakalpojumiem: datu bāzēm, attālinātu grāmatu rezervāciju un lietošanas termiņa pagarināšanu. Bibliotēkas abonētās datu bāzes ir īpaši noderīgas skolēniem, jo tajās ir pieejama daudzveidīga informācija latviešu un angļu valodā. Daļu no datu bāzēm ir iespējams izmantot arī attālināti.
  • Visas nedēļas garumā bibliotēkā varēs sekot līdzi tiešraidēm no interneta vietnes www.eprasmes.lv .
  • Būs iespējams iesaistīties konkursā “Piedalies, atrodi, skaties!” - atrodi pareizās atbildes uz pieciem konkursa jautājumiem un laimē iespēju skatīties kino! Konkurss notiks no 27. marta līdz 31. martam. Jautājumi par e-vidi un prasmēm interneta vidē  katru dienu tiks publicēti sociālajos tīklos un Kuldīgas Galvenās bibliotēkas mājaslapā www.biblio.kuldiga.lv . Atbildes meklējamas Kuldīgas, Alsungas un Skrundas bibliotēku kopkatalogā. Konkursa nolikums bibliotēkas mājaslapā būs pieejams no 24. marta. 

Par E-prasmju nedēļas aktualitātēm sekot līdzi Kuldīgas Galvenās bibliotēkas mājaslapā www.biblio.kuldiga.lv  un sociālajos tīklos www.facebook.com/KuldigasBiblioteka/, www.draugiem.lv/kuldigasbiblioteka/, www.twitter.com/kuldigasgb/ .